Hoşgeldiniz Bugün 08 16 2017

Galaxy S5 Mini Ön Siparişte

Galaxy S5 Mini Ön Siparişte

Samsung’un Geçen haftalarda tanıttığı Galaxy S5 Mini telefonu Almanya’da   Galaxy S5 Mini ön siparişe açılmış durumda.

Cihazın ön siparişe açılmasıyla beraber Galaxy S5 Mini’nin fiyatı konusunda dedikodularda nihai keşfetmiş oluyor. Media Markt’ın Almanya’daki sitesinde 449 avro benzeri bir ücrete ön siparişe takdim edildi. İşin esasında Galaxy S5 Mini’nin ücretinin ek olarak düşük olması bekleniyordu. Elbet ki de ülkeden ülkeye bu fiyatta değişim olacak olsa da 449 avro ücretinin yüksek meydana geldiğini söyleyebiliriz. Media Markt’ın Almanya sitesine baktığımızda Galaxy S5 ile Galaxy S5 Mini aralarında 120 avro fiyat farkı meydana geldiğini görüyoruz.

Genel olarak baktığımızda üst seviye olarak nitelendirilebilecek telefonlar amaçlı 400 avro dolaylarında ücretinin normal meydana geldiğini söyleyebiliriz. Fakat Galaxy S5 Mini’nin abisi olarak nitelendirebileceğimiz Galaxy S5’in fyatıyla aralarında 120 avro olması düşündürücü. Arada ki fiyat farkının yüksek olmadığını düşünürsek Galaxy S5 Mini mahaline üst kısmına belli bir süre ek olarak ücret konulup Galaxy S5 alınmasını ek olarak akılcı buluyorum ben işin açıkcası. Fakat elbet ben ek olarak minik bir telefon talep ediyorum derseniz orasını bilemeyeceğim.

Son olarak Galaxy S5 Mini’nin 25 Temmuz tarihinde ön sipariş verenlere gönderilecek. Cihazın ülkemize ne süre geleceği ise ek olarak şimdiden amaçlı kesinlikle olarak bilinmiyor. Fakat biz pek gecikeceğini sanmıyoruz.


Yorum Yap