Hoşgeldiniz Bugün 08 16 2017

Kapasitif Kalemli LG G3 Stylus IFA Öncesi Tanıtıldı

Kapasitif Kalemli LG G3 Stylus IFA Öncesi Tanıtıldı

LG’nin Ağustos ayının başından bu yana Samsung Galaxy Note 4 ile boy ölçüşebilecek bir phablet çıkaracağına konusunda haberlerin çıkmasına ve cihazın IFA’da tanıtılıp resmiyet kazandırılmasına kesinlikle gözüyle bakılıyordu. Nitekim öyle de oluyor. Ancak cihazın özelliklerine bakacak olursak Galaxy Note 4 ile rekabet edebilmesi kolay değil benzeri yaşanıyor.

LG G3 Stylus’ta 960×540 megapiksel çözünürlüklü 5.5 ” qHD ekran bulunacak. LG G3’teki Quad HD ekran ile kıyaslandığında LG G3 Stylus’un ekranı birçok düşük kediniyor. 4 çekirdekli bir.3 GHz işlemci, 1GB RAM, 8 GB dahili bellek ve microSD kart yuvası, cihazın öbür nitelikleri aralarında yer ediniyor. Arkasında 13 megapiksel kamera yer alırken ön tarafta bir.3 megapiksel kameranın yer aldığını görüyoruz. Ancak 3000mAh kapasiteli bataryası, cihazın bir tık yukarıya çıkmasını sağlıyor.

Cihazın en mühim özelliği bir kalemle gelmesi. “Rubberdium” adında özel bir kapasitif kalemle beraber getirilen LG G3 Stylus’ta eskiden yüklenmiş farklı uygulamalar yardımıyla lastik kalemle kullanım yapılabilecek.


Yorum Yap